Розробка веб-сайтів

NoneNoneNoneNone

Сайт – це сукупність веб-сторінок, оформлених в одному стилі та об'єднаних спільною концепцією. Усі вони мають унікальні адреси, але масивність даних пов'язаний доменним ім'ям.

 Сайт складається:

* Дизайн сайту- це різновид дизайну, завдання якого полягає в розробці стилістичних рішень, проектування та оформлені користувальницьких інтерфейсів для різноманітних веб-додатків, сайтів і сервісів, враховуючи зручність використання та естетичну привабливість.

Дизайн для сайту включає в себе безліч нюансів. Для створення гарної роботи застосовується безліч технік, використовується багато специфічних програм. Важливо створити такий сайт, який буде правильно і зручно функціонувати і подабатись клієнтові.

* Контет сайту - це інформаційне наповнення сайту, інформація, яку розробник складає самостійно або копіює з дотриманням відповідних законодавст. Весь контент охороняється законом про авторське право, оскільки він є продуктом інтелектуальної праці і має своїх авторів і власників. 

Якісний контент - це матеріал, що  поєднує ряд властивостей: унікальність, корисність, актуальність, оздоблення, інформативність. Якісний контент дозволяє сайту краще ранжируватися в пошукових системах і привертає на сайт більше відвідувачів.

Користувач заходячи в інтернет, має на меті певні потреби і задовольнити їх є першочерговим завданням будь-якого контенту.

* Код сайту- це текст в якому розробники описують дизайн і поведінку сайту зрозумілою для компютерів мовою. Такі мови називають мовами програмування. Мови бувають різні: за допомогою одних описують інтерфейс, за допомогою інших - поведінку сайту.